HOBBY, Zelenina - Salát listový Karminova, 3864b (Lactuca sativa L. var.crispa L.)
HOBBY, Zelenina – Salát listový Karminova, 3864b

Salát listový Karminova (bio)

Raná odrůda listového salátu s tmavě červenými, jemně zkadeřenými listy typu Lolo Rossa, vyniká jako ozdoba různých pokrmů a salátových mís.

30,13 Kč s DPH

(26,20 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,6 g

Není skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 3864b Kategorie: , , , , Štítky: , , , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Raná odrůda listového salátu s tmavě červenými, jemně zkadeřenými listy typu Lolo Rossa. Vyniká jako ozdoba různých pokrmů včetně salátových mís. Je odolná proti vybíhání a vhodná pro celoroční polní pěstování.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Lactuca sativa L. var.crispa L.

Název slovensky

Šalát listový

Kolekce

BIO

Balení

Barevné sáčky

Obsah

0,6 g

Cenová skupina

4

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

6+10=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.