HOBBY, Zelenina - Salát listový směs typu Lolo, 3874 (Lactuca sativa L. var.crispa L.)
HOBBY, Zelenina – Salát listový směs typu Lolo, 3874HOBBY, Zelenina – Salát listový směs typu Lolo, 3874HOBBY, Zelenina – Salát listový směs typu Lolo, 3874

Salát listový směs typu Lolo

Salát listový směs typu Lolo je směs poloraných odrůd listového salátu s červeným a zeleným jemně zkadeřeným listem. Osivo ve směsi je barevně rozlišeno.

22,89 Kč s DPH

(19,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,6 g

Není skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 3874 Kategorie: , , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Salát listový směs typu Lolo je směs poloraných odrůd listového salátu s červeným a zeleným jemně zkadeřeným listem. Osivo ve směsi je barevně rozlišeno.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Lactuca sativa L. var.crispa L.

Název slovensky

Šalát listový

Kolekce

Duo line

Balení

Barevné sáčky

Obsah

0,6 g

Cenová skupina

2

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

3+17=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.