HOBBY, Zelenina - Salát římský Gelbus, 3891 (Lactuca sativa L.)
HOBBY, Zelenina – Salát římský Gelbus, 3891HOBBY, Zelenina – Salát římský Gelbus, 3891

Salát římský Gelbus

Pozdní odrůda salátu římského typu, vhodná pro jarní a podzimní pěstování, listy jsou vzpřímené, obvejčité, světle až středně žlutavé až zelené, bez antokyanu.

33,47 Kč s DPH

(29,10 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,7 g

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 3891 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Pozdní odrůda salátu římského typu, vhodná pro jarní a podzimní pěstování. Listy jsou vzpřímené, obvejčité, světle až středně žlutavé až zelené, bez antokyanu, tlusté, středně bublinaté, se slabě zvlněným okrajem. Hlávka je otevřená, volná, na řezu elipsovitá. Doba vybíhání do květu v podmínkách dlouhého dne střední až pozdní. Rezistentní k plísni salátové a k virové mozaice salátu.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Lactuca sativa L.

Název slovensky

Šalát hlávkový

Balení

Barevné sáčky

Obsah

0,7 g

Cenová skupina

4

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

5+8=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.