HOBBY, Zelenina - Salát římský Little Gem, 3894 (Lactuca sativa L.)
HOBBY, Zelenina – Salát římský Little Gem, 3894HOBBY, Zelenina – Salát římský Little Gem, 3894

Salát římský Little Gem

Mini odrůda římského salátu, je křehký jako ledový salát a sladký jako klasický hlávkový, je vysoce odolný vůči chorobám, můžeme vysévat každé 3 týdny.

22,89 Kč s DPH

(19,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,6 g

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 3894 Kategorie: , , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Mini odrůda římského salátu si Vás získá svojí chutí a strukturou hlávky. V češtině Little Gem znamená malý drahokam. Je křehký jako ledový salát a sladký jako klasický hlávkový. Římský salát Little Gem je vysoce odolný vůči chorobám. Můžeme vysévat každé 3 týdny a zajistíme si tím vždy čerstvý salát. Od jara do podzimu je možné ho pěstovat jako venkovní kulturu, v zimním období ho pak pěstujeme v krytých prostorách – skleníku nebo truhlíku za oknem. Díky možnosti pěstování v nádobách je zařazen do kolekce MINI.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Lactuca sativa L.

Název slovensky

Šalát rímsky

Kolekce

MINI zahrádka

Balení

Barevné sáčky

Obsah

0,6 g

Cenová skupina

2

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

12+19=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.