HOBBY, Květiny letničky - Šalvěj zářivá směs, 9488 (Salvia splendens)
HOBBY, Květiny letničky – Šalvěj zářivá směs, 9488HOBBY, Květiny letničky – Šalvěj zářivá směs, 9488

Šalvěj zářivá směs

Rychle rostoucí letnička ve směsi odstínů bílé, lososové a levandulové barvy trubkovitých květů, určená pro skupinové záhonové výsadby i do okenních truhlíků.

50,49 Kč s DPH

(43,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 30 s

Skladem

Facebooktwitter

Popis produktu

Rychle rostoucí letnička pro skupinové záhonové výsadby i do okenních truhlíků. Vyžaduje slunnou, teplou polohu a výživnou půdu. Pokud odstraňujeme odkvetlá květenství, kvete intenzivně po celé léto. Směs odstínů bílé, lososové a levandulové barvy trubkovitých květů. Semena ve směsi jsou barevně rozlišená. Barva semen odpovídá barvě květů.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Salvia splendens

Název slovensky

Salvia ohnivá

Kolekce

Paleta barev

Obsah

30 s

Cenová skupina

5

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

11+18=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.