HOBBY, Zelenina - Silikonové klipsy pro roubování okurek a melounů, 4038 ()
HOBBY, Zelenina – Silikonové klipsy pro roubování okurek a melounů, 4038HOBBY, Zelenina – Silikonové klipsy pro roubování okurek a melounů, 4038

Silikonové klipsy pro roubování okurek a melounů

Silikonové klipsy pro roubování okurek a melounů těsně fixují rostliny a lépe zamezují vysychání v místě roubování. Klipsy jsou určeny ke snadnému, rychlému a pevnému zafixování spoje mezi roubem a podnoží.

53,12 Kč s DPH

(43,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 5 ks

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Facebooktwitter

Popis produktu

Silikonové klipsy pro roubování okurek a melounů těsně fixují rostliny a lépe zamezují vysychání v místě roubování. Při roubování musíme postupovat rychle, nařízneme, spojíme, zafixujeme. Klipsy jsou určeny ke snadnému, rychlému a pevnému zafixování spoje mezi roubem a podnoží. Po roubování a zafixování je nutné roubovance udržovat ve 100% vzdušné vlhkosti (např. přikrytím folií, mikrotenovým sáčkem nebo plastovým krytem) a teplotě kolem 20°C. Klipsy odstraníme po dokonalém srůstu roubovaného spoje, nejlépe jakmile začne pravý list roubovance narůstat.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název slovensky

Klipsy na vrúbľovanie

Kolekce

Roubuj s námi

Balení

Barevné sáčky

Obsah

5 ks

Cenová skupina

5

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Nejnovější odpovědi v poradně

Položit dotaz

14+2=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.