HOBBY, Květiny letničky - Slunečnice roční Autumn Beauty, 9294 (Helianthus annuus)
HOBBY, Květiny letničky – Slunečnice roční Autumn Beauty, 9294HOBBY, Květiny letničky – Slunečnice roční Autumn Beauty, 9294

Slunečnice roční Autumn Beauty

Rychle rostoucí letnička pro solitérní výsadby, na ucelené skupinky, ale i k řezu a na sušení. Směs barev od žlutých tónů po karmínovou, výška 170 cm.

27,49 Kč s DPH

(23,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 2 g

Skladem

Katalogové číslo: 9294 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Směs barev od žlutých tónů po karmínovou, výška 170 cm. Rychle rostoucí letnička pro solitérní výsadby, na ucelené skupinky, ale i k řezu a na sušení. Vyžaduje slunné stanoviště, je náročná na vláhu. Do váz a k sušení řežeme květy na úplném počátku kvetení. Rostliny vysokých odrůd je vhodné pěstovat s oporou, v pozdním létě při zrání květů nebo větrném počasí tím zabráníme padání rostlin.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Helianthus annuus

Název slovensky

Slnečnica ročná

Obsah

2 g

Cenová skupina

3

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

20+18=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.