HOBBY, Květiny letničky - Slunečnice roční Ballad F1, 9272 (Helianthus annuus)
HOBBY, Květiny letničky – Slunečnice roční Ballad F1, 9272HOBBY, Květiny letničky – Slunečnice roční Ballad F1, 9272

Slunečnice roční Ballad F1 (Sunbuzz F1)

Kompaktní slunečnice do nádob, trpaslík mezi slunečnicemi, vyséváme přímo do květináčů, květy jsou světle zlato-žluté s tmavšími bronzovými středy. Z důvodu nedostatku osiva odrůdy BALLAD F1 je v sáčcích nabalena podobná odrůda SUNBUZZ F1. Děkujeme za pochopení.

74,64 Kč s DPH

(64,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 13 s

Není skladem

Facebooktwitter

Popis produktu

Kompaktní slunečnice do nádob. Trpaslík mezi slunečnicemi. Vyséváme přímo do květináčů o průměru 10 cm a výšce 13 cm nebo můžeme ve větším květináči či truhlíku udělat i skupinovou výsadbu. Květy jsou světle zlato-žluté s tmavšími bronzovými středy, listy mají lesklou zelenou barvu. Květy netvoří pyl, jsou vhodné i pro alergiky.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Helianthus annuus

Název slovensky

Slnečnica ročná

Kolekce

MINI zahrádka

Obsah

13 s

Cenová skupina

6

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

18+11=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.