HOBBY, Květiny letničky - Slunečnice roční červená, 9290 (Helianthus annuus)
HOBBY, Květiny letničky – Slunečnice roční červená, 9290HOBBY, Květiny letničky – Slunečnice roční červená, 9290

Slunečnice roční červená

Rychle rostoucí letnička pro solitérní výsadby, na ucelené skupinky, ale i k řezu s mahagonově zbarvenými korunními plátky, dorůstá do výšky 2 m.

18,52 Kč s DPH

(16,10 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 2 g

Skladem

Katalogové číslo: 9290 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Mahagonově zbarvené korunní plátky, výška 2 m. Rychle rostoucí letnička pro solitérní výsadby, na ucelené skupinky, ale i k řezu a na sušení. Vyžaduje slunné stanoviště, je náročná na vláhu. Do váz a k sušení řežeme květy na úplném počátku kvetení. Rostliny vysokých odrůd je vhodné pěstovat s oporou, v pozdním létě při zrání květů nebo větrném počasí tím zabráníme padání rostlin.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Helianthus annuus

Název slovensky

Slnečnica ročná

Obsah

2 g

Cenová skupina

3

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

4+3=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.