HOBBY, Květiny letničky - Slunečnice roční Sonja, 9299 (Helianthus annuus)
HOBBY, Květiny letničky – Slunečnice roční Sonja, 9299HOBBY, Květiny letničky – Slunečnice roční Sonja, 9299

Slunečnice roční Sonja

Rychle rostoucí oranžová slunečnice pro solitérní výsadby, ale i k řezu a na sušení. Vyžaduje slunné stanoviště, je náročná na vláhu. Výška 150 cm.

41,29 Kč s DPH

(35,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 15 s

Skladem

Katalogové číslo: 9299 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Oranžová, vhodná i k sušení. Výška 150 cm. Rychle rostoucí letnička pro solitérní výsadby, na ucelené skupinky, ale i k řezu a na sušení. Vyžaduje slunné stanoviště, je náročná na vláhu. Do váz a k sušení řežeme květy na úplném počátku kvetení. Rostliny vysokých odrůd je vhodné pěstovat s oporou, v pozdním létě při zrání květů nebo větrném počasí tím zabráníme padání rostlin.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Helianthus annuus

Název slovensky

Slnečnica ročná

Obsah

15 s

Cenová skupina

4

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

11+6=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.