HOBBY, Květiny letničky - Slunečnice roční Titan F1, 9293 (Helianthus annuus)
HOBBY, Květiny letničky – Slunečnice roční Titan F1, 9293HOBBY, Květiny letničky – Slunečnice roční Titan F1, 9293

Slunečnice roční Titan

Slunečnice roční Titan je nevětvící slunečnice, dosahuje výšky 4 m a více, je vhodné ji pěstovat s oporou, zabráníme tím padání rostlin. Tato slunečnice vyžaduje slunné stanoviště a je náročná na vláhu.

50,49 Kč s DPH

(43,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 1,1 g

Skladem

Facebooktwitter

Popis produktu

Slunečnice Titan dosahuje výšky 4 a více metrů. Rychle rostoucí letnička pro solitérní výsadby, na ucelené skupiny, ale i k řezu. Vyžaduje slunné stanoviště, je náročná na vláhu. Rostliny vysokých odrůd je vhodné pěstovat s oporou, v pozdním létě při zrání květů nebo větrném počasí tím zabráníme padání rostlin.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Helianthus annuus

Název slovensky

Slnečnica ročná

Kolekce

MAXI

Obsah

1,1 g

Cenová skupina

5

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

11+12=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.