HOBBY, Květiny letničky - Slunečnice roční Waooh!, 9281 (Helianthus annuus)
HOBBY, Květiny letničky – Slunečnice roční Waooh!, 9281HOBBY, Květiny letničky – Slunečnice roční Waooh!, 9281

Slunečnice roční Waooh!

Rychle rostoucí letnička pro solitérní výsadby, výška je 50 – 70 cm, vhodná na okraje záhonů a do nádob, má žluté květenství s výrazným tmavým terčem.

41,29 Kč s DPH

(35,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,8 g

Skladem

Facebooktwitter

Popis produktu

Rychle rostoucí letnička pro solitérní výsadby, na ucelené skupinky, ale i k řezu a na sušení. Vyžaduje slunné stanoviště, je náročná na vláhu. Květy řežeme na úplném počátku kvetení. Dorůstá do výšky 50 – 70 cm, kompaktní slunečnice na okraje záhonů a do nádob. Bohatě větví, velké a výrazné listy ji zdobí dlouho před obdobím kvetení. Květenství je žluté s výrazným tmavým terčem.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Helianthus annuus

Název slovensky

Slnečnica ročná

Kolekce

MINI zahrádka

Obsah

0,8 g

Cenová skupina

4

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

7+20=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.