HOBBY, Květiny letničky - Směs letniček dekorační trávy, 9955 (Ornamental grasses)
HOBBY, Květiny letničky – Směs letniček dekorační trávy, 9955HOBBY, Květiny letničky – Směs letniček dekorační trávy, 9955

Směs letniček dekorační trávy

Směs jednoletých trav pro pěstování z přímého výsevu, jsou vhodné do čerstvých aranžmá i k sušení do kytic pro zimní dekoraci. Dobře snáší slunnou lokalitu.

18,52 Kč s DPH

(16,10 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 1 g

Skladem

Katalogové číslo: 9955 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Směs jednoletých trav pro pěstování z přímého výsevu, vhodná do čerstvých aranžmá i k sušení do kytic pro zimní dekoraci. Vyséváme do všech typů půd na slunné lokalitě. Směs obvykle obsahuje druhy: Briza, Zea, Setaria, Dactylis, Festuca, Triticum, Panicum, Sorghum aj.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Ornamental grasses

Název slovensky

Zmes letničiek

Obsah

1 g

Cenová skupina

3

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

13+2=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.