HOBBY, Květiny letničky - Směs letniček Energie života, 9977 ()
HOBBY, Květiny letničky – Směs letniček Energie života, 9977HOBBY, Květiny letničky – Směs letniček Energie života, 9977

Směs letniček Energie života

Směs letniček Energie života je směs složená ze 7 letniček, výsev probíhá od dubna do června, výška květinového koberce je 60 až 90 cm.

74,64 Kč s DPH

(64,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 6 g

Skladem

Facebooktwitter

Popis produktu

Směs letniček Energie života je složená ze 7 letniček, které nám svojí sytou a jasnou barvou představují rozkvetlou energii okamžiku. Květy v podání žlutých a červených tónů cínie, aksamitníku, krásnoočka a titónie nás nenechají v klidu. Letničky vyséváme od dubna do června, doba květu je červenec až září, vždy v závislosti na výsevu. Výška květinového koberce je 60 až 90 cm. Složení směsi: Cínie, aksamitník, krásnoočko, titónie, měsíček.

Další informace

Výrobce

SEMO

Kolekce

Květinový koberec

Balení

Barevné sáčky

Obsah

6 g

Cenová skupina

6

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

8+0=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.