HOBBY, Květiny letničky - Směs letniček Jahody se šlehačkou, 9974 ()
novinka
HOBBY, Květiny letničky – Směs letniček Jahody se šlehačkou, 9974HOBBY, Květiny letničky – Směs letniček Jahody se šlehačkou, 9974

Směs letniček Jahody se šlehačkou

Směs letniček Jahody se šlehačkou z kolekce Květinový koberec je směs 14 rychle rostoucích letniček. Pěstujeme je z přímého výsevu v dubnu až květnu.

74,64 Kč s DPH

(64,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 6 g

Skladem

Facebooktwitter

Popis produktu

Směs letniček Jahody se šlehačkou z kolekce Květinový koberec je speciální směs 14 letniček v červené (např. mák, cínie) a bílé barvě (např. krásenka, iberka, šáter). Květinový koberec je vysoký 40 až 60 cm, vyséváme ho v dubnu až květnu a kvete až do začátku září. Výsev směsi letniček Jahody se šlehačkou doporučujeme do řádků 12 až 20 cm z důvodu snadnějšího odplevelení před zapojením porostu. Směs letniček je vhodná především do volně komponované části zahrady.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název slovensky

Zmes letničiek

Kolekce

Květinový koberec

Balení

Barevné sáčky

Obsah

6 g

Cenová skupina

6

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Nejnovější odpovědi v poradně

Položit dotaz

11+7=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.