HOBBY, Květiny letničky - Směs letniček Japonská květinová zahrada, 9975 (Japanese garden)
HOBBY, Květiny letničky – Směs letniček Japonská květinová zahrada, 9975HOBBY, Květiny letničky – Směs letniček Japonská květinová zahrada, 9975

Směs letniček Japonská květinová zahrada

Speciální směs rychle rostoucích letniček, která je vhodná především do volně komponované části zahrady a pěstujeme ji z přímého výsevu.

19,67 Kč s DPH

(17,10 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 1,5 g

Skladem

Katalogové číslo: 9975 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Speciální směs rychle rostoucích letniček. Je vhodná především do volně komponované části zahrady. Pěstujeme ji z přímých dubnových a květnových výsevů. Výška 40-60 cm. Směs obvykle obsahuje druhy: Nigella, Alyssum, Convolvulus, Centaurea, Escholzia, Hesperis, Linaria, Delphinium, Mathiola aj.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Japanese garden

Název slovensky

Zmes letničiek

Obsah

1,5 g

Cenová skupina

3

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Nejnovější odpovědi v poradně

Položit dotaz

13+7=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.