HOBBY, Květiny letničky - Směs letniček k sušení, 9965 (Dried flowers MIX)
HOBBY, Květiny letničky – Směs letniček k sušení, 9965HOBBY, Květiny letničky – Směs letniček k sušení, 9965

Směs letniček k sušení

Pěstebně nenáročná směs letniček vhodných k sušení i k zimní dekoraci. Je vhodná k pěstování z přímého výsevu. Sklízíme za slunečného počasí a sušíme.

30,13 Kč s DPH

(26,20 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 1 g

Není skladem

Katalogové číslo: 9965 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Pěstebně nenáročná směs rostlin vhodných k sušení pro zimní dekoraci. Je vhodná k pěstování z přímého výsevu, preferuje lehčí půdy na slunném stanovišti. Rostliny sklízíme za suchého počasí, sušíme zavěšeny květy dolů v tmavém vzdušném prostoru. Směs nejčastěji obsahuje druhy: Acrloclinium, Briza, Bupleurum Amaranthus, Celosia, Gypsophila, Xeranthemum, Setaria, Zea, Consolida, Limonium, Nigella aj.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Dried flowers MIX

Název slovensky

Zmes letničiek

Obsah

1 g

Cenová skupina

4

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

6+2=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.