HOBBY, Květiny letničky - Směs letniček Letní váza, 9972 ()
HOBBY, Květiny letničky – Směs letniček Letní váza, 9972HOBBY, Květiny letničky – Směs letniček Letní váza, 9972

Směs letniček Letní váza

Směs letniček Letní váza z kolekce Květiny k řezu je směs vyšších, po celé léto kvetoucích letniček, vhodných k řezu. Vyséváme je přímo na stanoviště.

77,63 Kč s DPH

(67,50 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 5 g

Skladem

Facebooktwitter

Popis produktu

Směs letniček Letní váza z kolekce Květiny k řezu je směs 19 druhů vyšších letniček, které nám udělají radost nejen na zahradě, ale přinesou nám léto i do vázy. Trochu barevné letní nálady pak můžeme míjet jak na terase, tak třeba na kuchyňském stole. Barevné cínie, chrpy, jemné květy krásenky doplněné o závoj v podobě šateru, to je pravé léto ve váze. Tuto směs letniček Letní váza vyséváme v dubnu až květnu, výška rostlin dosahuj 60 až 100 cm. Výsev těchto Květin k řezu doporučujeme do řádků 12 až 20 cm z důvodu snadnějšího odplevelení před zapojením porostu.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název slovensky

Zmes letničiek

Kolekce

Květiny k řezu

Balení

Barevné sáčky

Obsah

5 g

Cenová skupina

6

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Nejnovější odpovědi v poradně

Položit dotaz

10+19=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.