HOBBY, Květiny letničky - Směs letniček Modrobílé nebe, 9973 ()
novinka
HOBBY, Květiny letničky – Směs letniček Modrobílé nebe, 9973HOBBY, Květiny letničky – Směs letniček Modrobílé nebe, 9973

Směs letniček Modrobílé nebe

Směs letniček Modrobílé nebe z kolekce Květinový koberec je směs 17 rychle rostoucích letniček o výšce 60 až 70 cm. Pěstujeme je z přímého výsevu v dubnu až květnu.

74,64 Kč s DPH

(64,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 6 g

Skladem

Facebooktwitter

Popis produktu

Směs letniček Modrobílé nebe z kolekce Květinový koberec je speciální směs 17 letniček v modré (např. chrpa, nestařec, šalvěj) a bílé barvě (např. cínie, slézovky). Tato směs letniček je vhodná především do volně komponované části zahrady. Výška Květinového koberce je 60 až 70 cm. Pěstujeme z přímých dubnových a květnových výsevů. Výsev směsi letniček Modré nebe doporučujeme do řádků 12 až 20 cm z důvodu snadnějšího odplevelení před zapojením porostu.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název slovensky

Zmes letničiek

Kolekce

Květinový koberec

Balení

Barevné sáčky

Obsah

6 g

Cenová skupina

6

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Nejnovější odpovědi v poradně

Položit dotaz

2+7=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.