HOBBY, Květiny letničky - Směs pro čmeláky, 9946 ()
HOBBY, Květiny letničky – Směs pro čmeláky, 9946HOBBY, Květiny letničky – Směs pro čmeláky, 9946

Směs pro čmeláky

Speciální směs atraktivních medonosných rostlin určená pro jarní výsevy jejímž cílem je zajistit biologickou rozmanitost s delší dobou kvetení pro čmeláky.

30,13 Kč s DPH

(26,20 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 5 g

Skladem

Facebooktwitter

Popis produktu

Speciální směs atraktivních medonosných rostlin určená pro jarní výsevy. Cílem je zajistit biologickou rozmanitost s delší dobou kvetení pro čmeláky. Vyžaduje slunné stanoviště. Směs dorůstá do výšky přibližně 80 cm. Vyséváme 2-3 g/m2. Základem směsi je řepka, hořčice, svazenka, komonice, brutnák, ředkev a další pro čmeláky atraktivní plodiny jako ostálka, jetel a další.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název slovensky

Zmes pre čmeliakov

Kolekce

Nektar párty

Obsah

5 g

Cenová skupina

4

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

16+16=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.