PROFI, Polní plodiny ostatní - Směs pro opylovače, p9979 ()

Směs pro opylovače

Směs pro opylovače je trvalkový květinový mix, který byl vytvořen ve spolupráci s entomologem Jeromem Yvernaultem a se včelaři. Rostliny této směsi dosahují výšky 40 až 70 cm.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p9979 Kategorie: , , , Štítky: ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Směs pro opylovače – rozmanitost druhů zajišťuje vhodnost této směsi pro mnoho typů půd. Víceletá směs pro opylovače je ideální pro všechny druhy hmyzu a malé živočichy, zajišťuje jim úkryt a bohatý zdroj potravy. Odrůdy jsou vybírány pro jejich vysokou produkci nektaru a jejich vůni. Tuto směs letniček a trvalek vyséváme v březnu až dubnu nebo v srpnu až listopadu, kvetení je pak z jarního výsevu od léta a pak následující roky od jara. Výška směsi je 40 až 70 cm. Směs pro opylovače je složena z 23 letniček a 27 trvalek, např. nocenka zahradní, hvozdík bradatý, hadinec obecný, svazenka setá, pomněnka, kohoutek, večernice vonná, chrpa polní, chejr vonný, pupalka, chrpa luční, krásnoočko, lupina, kopr, měsíčnice, řebříček, krásenka, náprstník, atd.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název slovensky

Viacročná zmes pre opeľovačov

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

4+0=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.