PROFI, Polní plodiny ostatní - Směs pro včely, p9945 (Helianthus annuus, Sinapis alba, Brassica napus)

Směs pro včely

Směs pro včely – jedná se o biologicky rozmanitou směs atraktivních medonosných rostlin pro jarní výsevy, vyžaduje slunná stanoviště a rostliny dorůstají výšky až 80 cm.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p9945 Kategorie: , , , Štítky: ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Směs pro včely vyžaduje slunná stanoviště a dorůstá do výšky přibližně 80 cm. Základem směsi je svazenka (28 %), komonice bílá (26 %), anýz (23 %). Dále pak kopr (6 %), hořčice bílá (5 %), řeřicha (3 %), pohanka (2 %), ředkev olejná (2 %), řepka jarní (2 %), brutnák (1 %), koriandr (1 %) a slunečnice. Optimální výsevek je 18 až 20 kg na hektar. Směs pro včely vyséváme od března do konce dubna a rostliny pak kvetou od května do září.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Helianthus annuus, Sinapis alba, Brassica napus

Název slovensky

Zmes pre včely

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

4+16=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.