HOBBY, Květiny trvalky - Směs trvalek skalničky, 9950 (Rock garden MIX)
HOBBY, Květiny trvalky – Směs trvalek skalničky, 9950HOBBY, Květiny trvalky – Směs trvalek skalničky, 9950

Směs trvalek skalničky

Směs nejčastěji obsahuje osiva druhů: Alyssum, Arabis, Aubrietta, Campanula, Cheiranthus, Linum, Dianthus, Silene, Viola aj, dosahuje výšky 15 – 35 cm.

50,49 Kč s DPH

(43,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 1 g

Skladem

Katalogové číslo: 9950 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Směs nízkých vytrvalých skalniček pro oživení partií skalek, suchých zídek a do větších nádob. Vyžadují lehčí půdu a stanoviště na plném slunci. Vyséváme od dubna do července, mladé rostlinky přistiňujeme. Vysazujeme na podzim.Směs nejčastěji obsahuje osiva druhů: Alyssum, Arabis, Aubrietta, Campanula, Cheiranthus, Linum, Dianthus, Silene, Viola aj.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Rock garden MIX

Název slovensky

Zmes trvaliek

Obsah

1 g

Cenová skupina

5

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Nejnovější související dotazy v poradně

Položit dotaz

14+7=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.