HOBBY, Květiny trvalky - Směs trvalek vysoké, 9989 (Tall perenials)
HOBBY, Květiny trvalky – Směs trvalek vysoké, 9989HOBBY, Květiny trvalky – Směs trvalek vysoké, 9989HOBBY, Květiny trvalky – Směs trvalek vysoké, 9989HOBBY, Květiny trvalky – Směs trvalek vysoké, 9989HOBBY, Květiny trvalky – Směs trvalek vysoké, 9989

Směs trvalek vysoké

Směs vyšších trvalek pro smíšené trvalkové záhony, vyséváme brzo z jara ve skleníku, přepikýrujeme a vysazujeme od května, možný je i pozdní výsev na podzim.

41,29 Kč s DPH

(35,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,5 g

Skladem

Katalogové číslo: 9989 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Směs vyšších trvalek pro smíšené trvalkové záhony. Vysévejte brzo z jara ve skleníku, přepikýrujte a vysazujte od května. Je možný i přímý výsev pozdě na podzim, semena vyklíčí zjara následujícího roku. Ve směsi jsou obvykle zastoupené druhy: Delphinium cultorum, Centaurea macrocephala, Liatris spicata, Chrysanthemum maximum, Lychnis chalcedonica, Helenii hoopesii, Agastache anisata, Achilea filipendula, Gaillardia grandiflora, Aquilegia hybrida, Digitalis purpurea a Echinacea purpurea.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Tall perenials

Název slovensky

Zmes trvaliek

Obsah

0,5 g

Cenová skupina

4

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Nejnovější související dotazy v poradně

Položit dotaz

6+12=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.