HOBBY, Zelenina - Špenát setý Matador, 3902b (Spinacia oleracea L.)
HOBBY, Zelenina – Špenát setý Matador, 3902b

Špenát setý Matador (bio)

Tmavolistý špenát, listy jsou středně velké, rozkladité a s tupou špičkou, můžeme použít pro podzimní i jarní výsev, spolehlivě přezimuje.

30,13 Kč s DPH

(26,20 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 5 g

Není skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 3902b Kategorie: , , , , Štítky: , , , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Osvědčená odrůda tmavolistého špenátu. Listy jsou středně velké, rozkladité a s tupou špičkou. Můžeme použít pro podzimní i jarní výsev, spolehlivě přezimuje a je značně odolný proti vybíhání do květu. Svými růstovými vlastnostmi je velmi vhodný pro velkovýrobu.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Spinacia oleracea L.

Název slovensky

Špenát siaty

Kolekce

BIO

Balení

Barevné sáčky

Obsah

5 g

Cenová skupina

4

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

10+18=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.