HOBBY, Květiny letničky - Šrucha velkokvětá Margarita Mix, 9474 (Portulaca grandiflora)
HOBBY, Květiny letničky – Šrucha velkokvětá Margarita Mix, 9474HOBBY, Květiny letničky – Šrucha velkokvětá Margarita Mix, 9474

Šrucha velkokvětá Margarita Mix

Poléhavá letnička s dužnatou lodyhou a čárkovitými listy. Je vhodná k výsadbě na záhony, do skalek i do truhlíků. Směs atraktivních barev, výška 20 cm.

34,96 Kč s DPH

(30,40 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 15 pel

Skladem

Katalogové číslo: 9474 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Poléhavá letnička s dužnatou lodyhou a čárkovitými listy. Je vhodná k výsadbě na záhony, do skalek i do truhlíků. Dobře snáší sušší podmínky a plné slunce. Květy se otvírají dopoledne za slunečních dnů. Směs atraktivních barev, výška 20 cm, dodáváme vícesemenné pelety.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Portulaca grandiflora

Název slovensky

Portulaka veľkokvetá

Obsah

15 pel

Cenová skupina

5

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Nejnovější související dotazy v poradně

Položit dotaz

3+10=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.