HOBBY, Zelenina - Šrucha zelná Green Purslane, 3981 (Portulaca oleracea)
HOBBY, Zelenina – Šrucha zelná Green Purslane, 3981HOBBY, Zelenina – Šrucha zelná Green Purslane, 3981

Šrucha zelná Green Purslane

Velmi rychle rostoucí rostlina s mnoha léčivými účinky, konzumují se mladé listy s vysokým obsahem minerálů a vody, po vykvetení listy dostávají ostrou chuť.

21,85 Kč s DPH

(19,00 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,4 g

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 3981 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Velmi rychle rostoucí rostlina s mnoha léčivými účinky. Konzumují se mladé listy s vysokým obsahem minerálů a vody. Jsou vhodné do zeleninových salátů, jako koření do polévek nebo k masu. Po vykvetení listy dostávají ostrou chuť. Můžeme používat jako špenát. Vyséváme přímo na stanoviště v dubnu až srpnu do sponu 20-25 × 4 cm. Sklízíme od května do října.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Portulaca oleracea

Název slovensky

Portulaka zeleninová

Balení

Barevné sáčky

Obsah

0,4 g

Cenová skupina

3

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Nejnovější související dotazy v poradně

Položit dotaz

18+9=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.