HOBBY, Květiny letničky - Starček přímořský Silverdust, 9170 (Cineraria maritima)
HOBBY, Květiny letničky – Starček přímořský Silverdust, 9170HOBBY, Květiny letničky – Starček přímořský Silverdust, 9170

Starček přímořský Silverdust

Vytrvalý polokeř pěstovaný jako letnička. Přízemní růžice stříbřitě bílých, vykrajovaných listů vytvářejí zajímavý kontrast v pravidelných ornamentálních výsadbách.

30,13 Kč s DPH

(26,20 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,3 g

Není skladem

Katalogové číslo: 9170 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Vytrvalý polokeř pěstovaný jako letnička. Přízemní růžice stříbřitě bílých, vykrajovaných listů vytvářejí zajímavý kontrast v pravidelných ornamentálních výsadbách (např. s modrými letničkami, šalvějí nebo odrůdami Begonia semperflorens). Malé úbory žlutých květů, rozkvétající v létě, je vhodné odstraňovat, dorůstá do výšky 20 cm.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Cineraria maritima

Název slovensky

Starček

Obsah

0,3 g

Cenová skupina

4

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

18+4=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.