HOBBY, Bylinky - Stévie sladká Compact Sweet, 5954 (Stevia rebaudiana (BERTONI) HEMSL.)
HOBBY, Bylinky – Stévie sladká Compact Sweet, 5954HOBBY, Bylinky – Stévie sladká Compact Sweet, 5954

Stévie sladká Compact Sweet

Stévie sladká Compact Sweet je bíle kvetoucí světlomilná tropická letnička s pevným stonkem, má úzké, listy středně zelené barvy vysokou sladivostí.

74,64 Kč s DPH

(64,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 12 s

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Facebooktwitter

Popis produktu

Stévie sladká Compact Sweet je bíle kvetoucí světlomilná tropická letnička (při správném zimování lze udržovat jako trvalku) dorůstající 70 cm s doloženými léčivými účinky a vysokou sladivostí (250 – 300 x sladší než sacharóza). Látka – glykosid – je stálý za tepla, nemění pH a nekvasí.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Stevia rebaudiana (BERTONI) HEMSL.

Název slovensky

Stévia cukrová

Kolekce

Zelená lékárna

Obsah

12 s

Cenová skupina

6

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

5+9=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.