HOBBY, Květiny trvalky - Suchobýl tatarský (statice tatarika) bílý, 9810 (Goniolimon tataricum)
HOBBY, Květiny trvalky – Suchobýl tatarský (statice tatarika) bílý, 9810HOBBY, Květiny trvalky – Suchobýl tatarský (statice tatarika) bílý, 9810

Suchobýl tatarský (statice tatarika) bílý

Tradiční trvalka pěstovaná hlavně pro sušení, která vytváří přízemní růžici listů, ze které vyrůstají bohatě rozvětvené laty drobných bílých květů, výška 50 cm.

41,29 Kč s DPH

(35,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,2 g

Skladem

Facebooktwitter

Popis produktu

Tradiční trvalka pěstovaná hlavně pro sušení. Vytváří přízemní růžici listů, ze které vyrůstají bohatě rozvětvené laty drobných bílých nebo narůžovělých kvítků. Vyžaduje slunné stanoviště a propustnou lehkou půdu. Je ceněna ve vazačství, hlavně pro dušičkovou vazbu. Bohatě kvetoucí selekce, výška 50 cm. Sbíráme plně rozkvetlá květenství.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Goniolimon tataricum

Název slovensky

Statica tatárska

Obsah

0,2 g

Cenová skupina

4

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

10+18=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.