HOBBY, Květiny letničky - Suchokvět roční směs, 9565 (Xeranthemum annuum)
HOBBY, Květiny letničky – Suchokvět roční směs, 9565HOBBY, Květiny letničky – Suchokvět roční směs, 9565

Suchokvět roční směs

Rychle rostoucí letnička se stříbřitými listy, je vhodná na záhonové výsadby, na řez květů a zejména na sušení, směs plných bílých, růžových a fialových květů.

19,67 Kč s DPH

(17,10 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,4 g

Není skladem

Katalogové číslo: 9565 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Rychle rostoucí letnička s kopinatými, stříbřitými listy. Suchomázdřité úbory květů rozkvétají během léta. Je vhodná na záhonové výsadby, na řez květů a zejména na sušení (fialové úbory). Vyséváme brzy z jara zásadně přímo na stanoviště. V teplejších oblastech je možný podzimní výsev. Vyžaduje plné slunce a lehčí půdu. Směs plných bílých, růžových a fialových květů, výška 30 cm.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Xeranthemum annuum

Název slovensky

Suchokvet ročný

Obsah

0,4 g

Cenová skupina

3

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

9+13=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.