HOBBY, Květiny letničky - Svazenka shloučená Fiona, 9949 (Phacelia congesta)
HOBBY, Květiny letničky – Svazenka shloučená Fiona, 9949HOBBY, Květiny letničky – Svazenka shloučená Fiona, 9949

Svazenka shloučená Fiona

Jednoletá rostlina s pozdějším nástupem do kvetení oproti svazence vratičolisté, je vhodná na zelené hnojení a nenáročná na pěstování.

22,89 Kč s DPH

(19,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 4 g

Skladem

Katalogové číslo: 9949 Kategorie: , , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Jednoletá rostlina s pozdějším nástupem do kvetení oproti svazence vratičolisté (červen – červenec). Je nenáročná na pěstování, vhodná na zelené hnojení, díky bohatému kořenovému systému zlepšuje půdní strukturu. Vzhledem k pozdějšímu nástupu do kvetení velmi dobře doplňuje svazenku vratičolistou jako zdroj potravy pro opylovače. Můžeme ji vysévat vedle sebe za účelem včelí pastvy a prodloužení kvetení. Vhodný je i výsev obou směsí svazenek. Vyséváme od dubna, Výsev je 1,5 až 2 gramy na m2.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Phacelia congesta

Název slovensky

Facélia

Kolekce

Nektar párty

Balení

Barevné sáčky

Obsah

4 g

Cenová skupina

2

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

5+14=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.