PROFI, Polní plodiny a ostatní - Svazenka shloučená Fiona, p9949 (Phacelia congesta)

Svazenka shloučená Fiona

Svazenka shloučená Fiona má pozdnější nástup do kvetení oproti svazence vratičolisté, čímž prodlužuje včelí pastvu, má obdobně hustý kořenový systém.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p9949 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Svazenka zanechává půdu ve velmi dobrém stavu, dobře se po ní oře, je velmi vhodnou plodinou pro následné uplatnění minimalizační technologie při zpracování půdy. Při pěstování na zelené hnojení vyséváme 15 až 20 kg osiva/ha do úzkých řádků. Vyšším výsevkem lépe zajistíme zapojení porostu, potlačení plevelů a vyšší kvalitu zelené hmoty. Je třeba dodržet hloubku setí 1 až 2 cm, špatně vzchází z povrchu půdy i z větší než doporučené hloubky.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Phacelia congesta

Název slovensky

Facélia

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

12+1=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.