HOBBY, Květiny letničky - Tařice přímořská Corbeille d´argent, 9040 (Lobularia maritima (syn. Alyssum maritimum))
HOBBY, Květiny letničky – Tařice přímořská Corbeille d´argent, 9040HOBBY, Květiny letničky – Tařice přímořská Corbeille d´argent, 9040

Tařice přímořská Corbeille d´argent

Nízká, bíle kvetoucí letnička polštářovitého vzrůstu vhodná na záhonové výsadby, na obruby, do skalek i do truhlíků, výška 25 cm. Pikýrujeme po 3 – 5 rostlinách.

19,67 Kč s DPH

(17,10 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,6 g

Skladem

Facebooktwitter

Popis produktu

Nízká letnička polštářovitého vzrůstu vhodná na záhonové výsadby, na obruby, do skalek i do truhlíků. Rostliny se rozrůstají do šířky až 40 cm a jsou vhodné pro kobercové výsadby. Při pikýrování rozsazujeme po 3 – 5 semenáčcích. Kvete bíle a dorůstá do výšky 25 cm.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Lobularia maritima (syn. Alyssum maritimum)

Název slovensky

Lobulária prímorská

Obsah

0,6 g

Cenová skupina

3

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

9+13=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.