HOBBY, Květiny trvalky - Třapatka nachová Paradiso, 9799 (Echinacea x hybrida)
HOBBY, Květiny trvalky – Třapatka nachová Paradiso, 9799HOBBY, Květiny trvalky – Třapatka nachová Paradiso, 9799

Třapatka nachová Paradiso

Mohutná, trsnatá trvalka pro výsadby na záhony, řez květů i sušení vystouplých středových terčů soukvětí. Směs botanických druhů a jejich hybridů.

74,64 Kč s DPH

(64,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 12 s

Skladem

Katalogové číslo: 9799 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Mohutná, trsnatá trvalka pro výsadby na záhony, řez květů i sušení vystouplých středových terčů soukvětí. Nejlépe se jí daří na slunci, v humózní a propustné půdě. Rostliny jsou silné a odolné vůči suchu. Směs botanických druhů a jejich hybridů, které v sobě skrývají skutečná překvapení. Semenáče se liší barvou květu, výškou rostliny i typem květenství. Když budete mít štěstí, najdete mezi nimi skutečné unikáty.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Echinacea x hybrida

Název slovensky

Echinacea purpurová

Obsah

12 s

Cenová skupina

6

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

19+10=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.