HOBBY, Květiny letničky - Třapatka srstnatá (rudbékie) Cherry Brandy, 9486 (Rudbeckia hirta)
HOBBY, Květiny letničky – Třapatka srstnatá (rudbékie) Cherry Brandy, 9486HOBBY, Květiny letničky – Třapatka srstnatá (rudbékie) Cherry Brandy, 9486

Třapatka srstnatá (rudbékie) Cherry Brandy

Rostlina dosahuje výšky 50 cm, jedná se o první červenou třapatku množenou semenem, kvete celé léto a můžemeji pěstovat i v kontejnerech.

33,47 Kč s DPH

(29,10 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,08 g

Skladem

Facebooktwitter

Popis produktu

Výška 50 cm, první červená třapatka množená semenem. Dobře snáší suchá a na živiny méně bohatá stanoviště. Kvete celé léto. Možno pěstovat i v kontejnerech. Středně rychle rostoucí, vzpřímená, větvená trvalka, pěstovaná jako letnička. Vhodná do skupinových výsadeb i k řezu. Květy řežeme plně rozkvetlé, vydrží ve váze až 10 dnů.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Rudbeckia hirta

Název slovensky

Rudbékia srstnatá

Obsah

0,08 g

Cenová skupina

4

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Nejnovější související dotazy v poradně

Položit dotaz

13+12=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.