HOBBY, Květiny letničky - Třapatka srstnatá (rudbékie) Gloria Daisy, 9485 (Rudbeckia hirta)
HOBBY, Květiny letničky – Třapatka srstnatá (rudbékie) Gloria Daisy, 9485HOBBY, Květiny letničky – Třapatka srstnatá (rudbékie) Gloria Daisy, 9485

Třapatka srstnatá (rudbékie) Gloria Daisy

Středně rychle rostoucí, vzpřímená, větvená trvalka, pěstovaná jako letnička. Bohatě kvetoucí odrůda o výšce 90 cm. Vhodná do skupinových výsadeb i k řezu.

21,85 Kč s DPH

(19,00 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,5 g

Skladem

Facebooktwitter

Popis produktu

Středně rychle rostoucí, vzpřímená, větvená trvalka, pěstovaná jako letnička. Vhodná do skupinových výsadeb i k řezu. V létě a na podzim rozkvétají žluté, mahagonově nebo bronzově zbarvené úbory s tmavým středem. Květy řežeme plně rozkvetlé, vydrží ve váze až 10 dnů. Bohatě kvetoucí odrůda, výška 90 cm.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Rudbeckia hirta

Název slovensky

Rudbékia srstnatá

Obsah

0,5 g

Cenová skupina

3

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

6+7=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.