HOBBY, Květiny letničky - Třapatka srstnatá (rudbékie) Toto Mix, 9483 (Rudbeckia hirta)
HOBBY, Květiny letničky – Třapatka srstnatá (rudbékie) Toto Mix, 9483HOBBY, Květiny letničky – Třapatka srstnatá (rudbékie) Toto Mix, 9483

Třapatka srstnatá (rudbékie) Toto Mix

Středně rychle rostoucí, vzpřímená větvená trvalka. Nízká 30 – 40 cm vysoká rudbékie na balkóny a na okraje záhonů. Směs citrónové, zlatožluté a bronzové barvy.

41,06 Kč s DPH

(35,70 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 20 s

Není skladem

Facebooktwitter

Popis produktu

Středně rychle rostoucí, vzpřímená, větvená trvalka, pěstovaná jako letnička. Vhodná do skupinových výsadeb i k řezu. V létě a na podzim rozkvétají žluté, mahagonově nebo bronzově zbarvené úbory s tmavým středem. Květy řežeme plně rozkvetlé, vydrží ve váze až 10 dnů. Kompaktně rostoucí, nízká rudbékie na balkóny a na okraje záhonů. Směs Toto Lemon (citrónová), Toto Gold (zlatožlutá) a Toto Rustic (bronzová).

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Rudbeckia hirta

Název slovensky

Rudbékia srstnatá

Kolekce

MINI zahrádka

Obsah

20 s

Cenová skupina

5

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

4+0=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.