HOBBY, Květiny letničky - Tráva pro kočky Červená, 9318 (Triticum aestivum)
HOBBY, Květiny letničky – Tráva pro kočky Červená, 9318HOBBY, Květiny letničky – Tráva pro kočky Červená, 9318

Tráva pro kočky červená

Kočky potřebují trávu k dobrému zažívání, slouží k odstranění kočičích bezoárů z žaludku a střev, osivem je vysoce kvalitní purpurová pšenice odrůdy Karkulka.

10,93 Kč s DPH

(9,50 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 10 g

Skladem

Katalogové číslo: 9318 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Kočky potřebují trávu k dobrému zažívání, slouží k odstranění kočičích bezoárů z žaludku a střev. Osivem v případě této trávy pro kočky je vysoce kvalitní purpurová pšenice odrůdy Karkulka. Výzkum Mendelovy univerzity v Brně prokázal v zrnu vyšší obsah přírodních barviv (anthokyanů a karotenoidů), která mají antioxidační účinky a organismus chrání před volnými radikály v těle.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Triticum aestivum

Název slovensky

Tráva pre mačky

Obsah

10 g

Cenová skupina

1

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

8+14=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.