HOBBY, Květiny letničky - Tráva pro malé hlodavce, 9322 (Triticum aestivum)
HOBBY, Květiny letničky – Tráva pro malé hlodavce, 9322HOBBY, Květiny letničky – Tráva pro malé hlodavce, 9322

Tráva pro malé hlodavce

To nejlepší pro vaše morče či králíčka. Přirozená strava králíků i morčat. Je zdrojem vlákniny, prevencí proti malokluze a zdrojem vitamínů.

11,50 Kč s DPH

(10,00 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 10 g

Skladem

Facebooktwitter

Popis produktu

To nejlepší pro vaše morče či králíčka. Jedná se o přirozenou stravu králíků i morčat. Je zdrojem vlákniny, která je prospěšná zažívání. Krmení zeleným krmením je prevencí proti malokluze – tedy špatného růstu zubů. Je také nezanedbatelným zdrojem vitamínů v přirozené podobě. Vysejte do misky na tenkou vrstvu substrátu a pěstujte na světlém místě. Vysévejte opakovaně ve 2 – 3 týdenních intervalech.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Triticum aestivum

Název slovensky

Tráva pre malé hlodavce

Obsah

10 g

Cenová skupina

1

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

2+3=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.