HOBBY, Bylinky - Třezalka tečkovaná, 5959 (Hypericum perforatum)
HOBBY, Bylinky – Třezalka tečkovaná, 5959HOBBY, Bylinky – Třezalka tečkovaná, 5959

Třezalka tečkovaná

Třezalka tečkovaná je vytrvalá bylina rozšířená v Evropě, Asii a Severní Americe, čaj podporuje imunitní systém a obranyschopnost organizmu.

27,49 Kč s DPH

(23,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,4 g

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Facebooktwitter

Popis produktu

Třezalka tečkovaná je Vytrvalá bylina rozšířená v Evropě, Asii a Severní Americe. Lodyha je dvouhranná, lysá, větvená. Listy této třezalky tečkované jsou vstřícné, přisedlé, podlouhle vejčité až kopinaté, tečkované. Květy jsou žluté v bohatých latách. Plod je trojpouzdrá tobolka. Semena vyséváme od února do dubna na povrch substrátu. Nezasypávejte, světlo podporuje klíčení. Rostliny přesazujeme do prokypřené půdy v dubnu až červnu do sponu 30 x 30 cm. Sbíráme nať a květ v červnu až červenci následujícího roku. Čaj podporuje imunitní systém a obranyschopnost organizmu. Dlouhodobé užívání pouze třezalkového čaje může způsobovat světloplachost a také může omezit účinnost hormonální antikoncepce. Olejový extrakt vyrobený nejlépe z olivového oleje označený jako Janův olej je starým utišujícím prostředkem na bolavá bříška kojenců a především zlepšuje hojení spálenin a jizev. Pozor po jeho aplikaci je pokožka citlivější na sluneční záření.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Hypericum perforatum

Název slovensky

Ľubovník bodkovaný

Kolekce

Zelená lékárna

Obsah

0,4 g

Cenová skupina

3

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

19+13=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.