HOBBY, Květiny letničky - Tunbergie (Černooká Zuzana) oranžová s okem, 9545 (Thunbergia alata)
HOBBY, Květiny letničky – Tunbergie (Černooká Zuzana) oranžová s okem, 9545HOBBY, Květiny letničky – Tunbergie (Černooká Zuzana) oranžová s okem, 9545

Tunbergie (Černooká Zuzana) oranžová s okem

Pnoucí letnička vhodná na balkóny a k pergolám s oranžovými květy s tmavým středem, rostliny jsou křehké, nemohou se pěstovat na větrném stanovišti.

30,13 Kč s DPH

(26,20 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 1 g

Skladem

Facebooktwitter

Popis produktu

Pnoucí letnička vhodná na balkóny a k pergolám. Pro své oranžově žluté květy s černými středy je lidově nazývaná Černooká Zuzana. Vyžaduje polostín, polohu chráněnou před větrem a propustnou půdu s pravidelnou zálivkou. Kultivar s oranžovými květy s tmavým středem, rostliny jsou křehké, nemohou se pěstovat na větrném stanovišti, výška do 2 m.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Thunbergia alata

Název slovensky

Tunbergia krídlatá (Čiernooká Zuzana)

Obsah

1 g

Cenová skupina

4

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Nejnovější související dotazy v poradně

Položit dotaz

16+9=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.