HOBBY, Květiny letničky - Tunbergie (Černooká Zuzana) směs s okem, 9547 (Thunbergia alata)
HOBBY, Květiny letničky – Tunbergie (Černooká Zuzana) směs s okem, 9547HOBBY, Květiny letničky – Tunbergie (Černooká Zuzana) směs s okem, 9547

Tunbergie (Černooká Zuzana) směs s okem

Pnoucí letnička vhodná pro balkóny a k pergolám. Směs tří barev – krémové, žluté a oranžové, tradiční černooké Zuzany, semena ve směsi jsou barevně odlišena.

54,40 Kč s DPH

(47,30 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,5 g

Není skladem

Facebooktwitter

Popis produktu

Pnoucí letnička vhodná na balkóny a k pergolám. Pro své oranžově žluté květy s černými středy je lidově nazývaná Černooká Zuzana. Vyžaduje polostín, polohu chráněnou před větrem a propustnou půdu s pravidelnou zálivkou. Směs tří barev (krémové, žluté a oranžové) tradiční popínavé letničky. Semena ve směsi jsou barevně odlišena. Barva semen odpovídá barvě květů rostliny.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Thunbergia alata

Název slovensky

Tunbergia krídlatá (Čiernooká Zuzana)

Kolekce

Paleta barev

Obsah

0,5 g

Cenová skupina

6

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

16+3=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.