PROFI, Zelenina SEMO - Tykev velkoplodá Amoro F1, p4078 (Cucurbita maxima Duchesne)
PROFI, Zelenina SEMO – Tykev velkoplodá Amoro F1, p4078PROFI, Zelenina SEMO – Tykev velkoplodá Amoro F1, p4078PROFI, Zelenina SEMO – Tykev velkoplodá Amoro F1, p4078PROFI, Zelenina SEMO – Tykev velkoplodá Amoro F1, p4078PROFI, Zelenina SEMO – Tykev velkoplodá Amoro F1, p4078

Tykev Amoro F1

Tykev Amoro F1 je nové oranžové Hokkaido s ploše kulovitým, mírně zašpičatělým plodem, keříčkového vzrůstu, což umožňuje zvýšit hustotu výsevu a tím dosáhnout lepšího výnosu.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p4078 Kategorie: , , Štítky: , , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Tykev Amoro F1 – jedná se o hybrid holandské firmy De Bolster, kterou na českém trhu exklusivně zastupujeme. Tykev Amoro je oranžové Hokkaido s ploše kulovitým, mírně zašpičatělým plodem. Předností této odrůdy je její ranost a především až téměř keříčkovitý vzrůst. To umožňuje zvýšit hustotu výsevu a tím dosáhnout lepšího výnosu z dané plochy. Hokkaido Amoro nejprve vytvoří kompaktní keříček a na něm 5 až 7 plodů o hmotnosti 1,5 až 2 kg. Pozn.: Při pěstování na kapkové závlaze jsme napočítali až 11 plně vyvinutých plodů na jednom keříčku (Mochovsko 2017). V příznivých podmínkách a ročnících pak rostlina vytvoří v průběhu srpna boční šlahouny, na nichž narostou další plody.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Cucurbita maxima Duchesne

Název slovensky

Tekvica

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

2+6=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.