HOBBY, Zelenina - Tykev cuketa Bush Baby F1, 0608 (Cucurbita pepo. L.)
HOBBY, Zelenina – Tykev cuketa Bush Baby F1, 0608HOBBY, Zelenina – Tykev cuketa Bush Baby F1, 0608

Tykev cuketa Bush Baby F1

Hybridní cuketa s velmi kompaktním keříčkem, má atraktivní mladé „baby plody“ světle zelené barvy s krémově zelenými pruhy.

50,49 Kč s DPH

(43,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 1,2 g

Není skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Facebooktwitter

Popis produktu

Hybridní cuketa s velmi kompaktním keříčkem. Atraktivní mladé Baby plody jsou světle zelené s krémově zelenými pruhy. Plody jsou velmi vyrovnané. Při sklizni na Baby plody, má velmi jemnou dužninu delikátní chuti. Baby plody jsou vhodné především pro pečení a grilování napůl rozkrojených plodů, přerostlé plody se mohou zpracovávat běžně jako cukety.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Cucurbita pepo. L.

Název slovensky

Tekvica cuketa

Kolekce

Pro mlsné jazýčky

Ošetření

osivo ošetřeno proti chorobám

Balení

Barevné sáčky

Obsah

1,2 g

Cenová skupina

5

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

9+5=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.