PROFI, Zelenina SEMO - Tykev cuketa Gold Ball F1, p0633 (Cucurbita pepo L.)

Tykev cuketa Gold Ball F1

Cuketa s kulatými sytě žlutými plody, průměr plodů je 5 až 8 cm, je středně vzrůstná a velmi odolná k vysokým teplotám, vegetační doba od výsevu do sklizně je cca 60 dnů.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p0633 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Jak již název napovídá, jedná se o cuketu s kulatými sytě žlutými plody. Průměr plodů je 5 až 8 cm. Jsou vhodné na všechny typy kuchyňského zpracování včetně plnění. Gold Ball je středně vzrůstný a velmi odolný k vysokým teplotách – jeho květy či mladé plody ani při extrémních letních teplotách neopadávají, jako tomu může být u klasických válcovitých cuket. Vegetační doba od výsevu do první sklizně cca 60 dní, doporučený spon 150 × 100 cm.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Cucurbita pepo. L.

Název slovensky

Tekvica cuketa

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Nejnovější odpovědi v poradně

Položit dotaz

4+1=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.