HOBBY, Zelenina - Tykev cuketa Senzace F1, 0626 (Cucurbita pepo L.)
HOBBY, Zelenina – Tykev cuketa Senzace F1, 0626HOBBY, Zelenina – Tykev cuketa Senzace F1, 0626

Tykev cuketa Senzace F1

Tykev cuketa Senzace F1 je velmi výnosná cuketa s kratšími válcovitými, tupě zakončenými plody středně zelené barvy s jemně síťovanou slupkou.

41,29 Kč s DPH

(35,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 1,5 g

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 0626 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Velmi výnosná cuketa s kratšími válcovitými, tupě zakončenými plody středně zelené barvy s jemně síťovanou slupkou o délce 16 až 20 cm s vysokým podílem výběrových plodů. Velmi chutné lahůdkové plody jsou určeny pro intenzivní sklizeň během celé sezóny. Vykazuje vysokou polní toleranci k ZYMV (Zucchini Yellow Mosaic Virus – Virus žluté mozaiky cukety).

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Cucurbita pepo. L.

Název slovensky

Tekvica cuketa

Ošetření

osivo ošetřeno proti chorobám

Balení

Barevné sáčky

Obsah

1,5 g

Cenová skupina

4

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Nejnovější odpovědi v poradně

Položit dotaz

17+4=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.