HOBBY, Zelenina - Tykev cuketa Směs barev, 0661 (Cucurbita pepo. L.)
HOBBY, Zelenina – Tykev cuketa Směs barev, 0661HOBBY, Zelenina – Tykev cuketa Směs barev, 0661

Tykev cuketa Směs barev

Směs barevných hybridních odrůd cuket, plody jsou velmi vhodné pro tepelné úpravy, zvláště na pečení, plnění i sterilování.

28,41 Kč s DPH

(24,70 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 12 s

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 0661 Kategorie: , , , , Štítky: , , , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Směs barevných hybridních odrůd cuket. Plody jsou velmi vhodné pro tepelné úpravy, především na pečení, plnění i sterilování v sladkokyselém nálevu. Vegetační doba do první sklizně je 55 – 65 dní. Spon 120 – 150 × 80 cm. Osivo jednotlivých odrůd je v sáčku barevně odlišeno mořením – žlutá, bílá a zelená semena. Semena jednotlivých odrůd jsou barevně odlišena. Barva semen odpovídá barvě plodu.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Cucurbita pepo. L.

Název slovensky

Tekvica cuketa

Kolekce

Paleta barev

Ošetření

osivo ošetřeno proti chorobám

Balení

Barevné sáčky

Obsah

12 s

Cenová skupina

4

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

19+9=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.