HOBBY, Zelenina - Tykev cuketa Směs kulatá, 0636 (Cucurbita pepo. L.)
HOBBY, Zelenina – Tykev cuketa Směs kulatá, 0636HOBBY, Zelenina – Tykev cuketa Směs kulatá, 0636HOBBY, Zelenina – Tykev cuketa Směs kulatá, 0636

Tykev cuketa Směs kulatá

Tykev cuketa Směs kulatá je směs středně raných keříčkových cuket, která je složena z odrůdy s tmavě zeleným kulatým plodem a z odrůdy s jasně žlutým kulatým plodem.

41,29 Kč s DPH

(35,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 1,3 g

Není skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 0636 Kategorie: , , , , Štítky: , , , , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Tykev cuketa Směs kulatá je směs středně raných cuket keříčkovitého typu. Keříčky jsou rozkladité a velkého vzrůstu. Směs je složena z odrůdy s tmavě zeleným kulatým plodem a z odrůdy s jasně žlutým kulatým plodem. Obě odrůdy je nejlépe sbírat při velikosti 5 až 8 cm. V této velikosti jsou plody tykve cukety lahodné chuti, vhodné pro přímý konzum i kuchyňské zpracování. Odrůda žluté barvy je velmi zajímavá zvýšeným obsahem betakarotenu. Semena jednotlivých odrůd jsou barevně odlišena. Barva semen odpovídá barvě plodu.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Cucurbita pepo. L.

Název slovensky

Tekvica cuketa

Kolekce

Duo line

Ošetření

osivo ošetřeno proti chorobám

Balení

Barevné sáčky

Obsah

1,3 g

Cenová skupina

4

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

5+6=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.