HOBBY, Květiny letničky - Tykev cuketa Trend F1, 9201 (Cucurbita pepo. L.)
HOBBY, Květiny letničky – Tykev cuketa Trend F1, 9201HOBBY, Květiny letničky – Tykev cuketa Trend F1, 9201

Tykev cuketa Trend F1 (SM)

Tykev cuketa Trend F1 je první partenokarpická cuketa, která nepotřebuje k vývoji plodů oplodnění, vegetační doba do první sklizně 55 až 65 dní, plody jsou vhodné k dekoraci a na malování.

42,90 Kč s DPH

(37,30 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 1,5 g

Skladem

Katalogové číslo: 9201 Kategorie: , , , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Tykev cuketa Trend F1 je první partenokarpická cuketa, která nepotřebuje k vývoji plodů oplodnění. Plody jsou světle zelené a sklízíme je nejlépe při velikosti 8 až 10 cm. Vegetační doba do první sklizně 55 až 65 dní. Tykev cuketa Trend F1 má rozkladitější a vzrůstnější keříčky než klasické cukety. Pěstujeme ji proto v širším sponu (cca 150 x 100 cm). Vyzrálé plody jsou vhodné k dekoraci a na malování.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Cucurbita pepo. L.

Název slovensky

Tekvica cuketa

Kolekce

K dekoraci

Ošetření

osivo ošetřeno proti chorobám

Balení

Barevné sáčky

Obsah

1,5 g

Cenová skupina

4

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Nejnovější odpovědi v poradně

Položit dotaz

9+13=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.